Ubytování

UBYTOVÁNÍ v Lichnově – okres Nový Jičín

 

Vážení přátelé,

nabízíme Vám ubytování pokud se rozhodnete strávit dovolenou popř. pokud pouze zde pojedete na jakékoliv pracovní resp. soukromé jednání.

Opět jsme otevřeli ubytovnu – dva pokoje (jeden třílůžkový + 1 patrová postel, jeden dvoulůžkový) s kuchyňkou (lednička, vařič, varná konvice) a jídelním koutem včetně sociálního zařízení (WC pro muže + 2 sprchy a umyvadla, WC pro ženy + sprcha) na našem víceúčelovém hřišti v Lichnově. V ubytovně nemáme televizi.

Naše vesnice se nachází se v Moravskoslezském kraji, mezi městy Frenštát pod Radhoštěm           a Kopřivnicí – více informací na www.lichnov.cz

Dovolená u nás se Vám bude líbit, máte-li rádi přírodu a hory.

Ubytovna se nachází uprostřed obce u kostela, je u víceúčelového hřiště (máme zde asfaltovou plochu 44×27 m – možno jezdit na kole, kolečkových bruslích, skateboadu, apod., hrát kopanou a tenisové hřiště s umělým povrchem – možno hrát tenis, volejbal, nohejbal), dále zde máme prolézačky a houpačky pro děti, venkovní posezení s barem.

Nedaleko se nachází Frenštát pod Radhoštěm – cca 6 km (mj. aquapark, Radhošť, Pustevny), Kopřivnice – cca 7 km (technické muzeum Tatra), Štramberk – cca 5 km (jeskyně Šipka, trúba), Nový Jičín – cca 20 km (zámek), Kunín – cca 25 km (zámek), zřícenina hradu Hukvaldy – cca 15 km a další zajímavosti.

Nabízíme kvalitní ubytování za zajímavou cenu.

Dříve než se rozhodnete u nás ubytovat, seznamte se prosím s ubytovacím řádem a ceníkem.

V případě Vašeho zájmu o ubytování volejte na tel. 739 880 862.

Těšíme se na Vaši návštěvu.